Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bytové domy DOMINO Lázně Bohdaneč

Bytový komplex DOMINO, realizovaný firmou S T A K O, společnost s ručením omezeným, stojí v klidné části Lázní Bohdaneč, zhruba deset minut chůze od centra města. Lokalita je atraktivní především svým bezprostřed­ním spojením s přírodou v kombinaci s veškerou občan­skou vybaveností. V sousedství se navíc nachází sporto­viště, kde je možné si zahrát tenis, volejbal, nohejbal či fotbal. Milovníci jízdy na kole mohou využít cyklostezku a zajet si přímo do osm kilometrů vzdálených Pardubic nebo se pokochat okolím Bohdanečských rybníků.

Architektonicky zajímavý bytový komplex DOMINO již z dálky svým designem dává vědět, že jím město Lázně Bohdaneč získalo něco mimořádného. Během čtyř let zde bylo postaveno 68 jednotek ve dvou bytových domech. Provedení obou již dokončených domů (DOMINO 4 A DOMINO 3) je z technologického hlediska velmi kvalitní. Jejich zateplení splňuje přísné normy zeleného bydlení a zaručuje minimální náklady na provoz. Bytové jednotky jsou vybaveny zařizovacími předměty, které uspokojí i náročnější klientelu. Byty z domu DOMINO 4 a DOMINO 3 jsou již zcela vyprodány. 

Vyprodány jsou i jednotky z bytového domu DOMINO 2, který nabídku nového bydlení v Lázních Bohdaneč rozšířil o 21 bytových jednotek ve velikostních kategoriích 2+kk a 3+kk. Výstavbu domu DOMINO 2 zahájilo S T A K O  v prosinci roku 2015, jeho dokončení je plánováno na jaro roku 2017

Počátkem listopadu roku 2016 začala společnost S T A K O podepisovat rezervační smlouvy s klienty, kteří si jako první rezervovali některý z bytů v domu DOMINO 1. V něm se bude nacházet 27 jednotek ve velikostní kategorii 1+kk až 3+kk. A ačkoli je o bydlení v posledním z domů v projektu DOMINO velký zájem, lidé toužící po koupi bytu v Lázních Bohdaneč si stále mohou vybírat z široké škály bytů 2+kk s vanou, případně sprchovým koutem, bytů s předzahrádkou nebo prostorných bytů 3+kk s balkonem, z něhož je krásný výhled do přírody.

V případě koupě bytu pro rodiče či prarodiče lze využít pečovatelskou službu Charity Pardubice, která zajišťuje jak běžný provoz domácnosti, tak veškeré potřebné pečovatelské služby. Další jedinečnou možnos­tí je využití lázeňské péče.

Zájemcům o kvalitní investování developer nabízí byt s dlouhodobě uzavřenou nájemní smlouvou.

--------------

Nové byty Lázně Bohdaneč

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Pardubický
Okres/městský obvod:
Pardubice
Město/městská část/obec:
Lázně Bohdaneč
Ulice:
Lázně Bohdaneč, ul. Za Pivovarem
PSČ:
533 41
E-mail:
kratenova@stakohk.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
DOMINO 1: 27 bytů 1+kk až 3+kk
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
Předprodej zahájen
Dokončení výstavby:
DOMINO 1: jaro 2018
Nastěhování:
DOMINO 1: léto 2018

Dotaz prodejci