Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bytové domy DOMINO Lázně Bohdaneč

Bytový komplex DOMINO, realizovaný firmou S T A K O, společnost s ručením omezeným, stojí v klidné části Lázní Bohdaneč, zhruba deset minut chůze od centra města. Lokalita je atraktivní především svým bezprostřed­ním spojením s přírodou v kombinaci s veškerou občan­skou vybaveností. V sousedství se navíc nachází sporto­viště, kde je možné si zahrát tenis, volejbal, nohejbal či fotbal. Milovníci jízdy na kole mohou využít cyklostezku a zajet si přímo do osm kilometrů vzdálených Pardubic nebo se pokochat okolím Bohdanečských rybníků.

Architektonicky zajímavý bytový komplex DOMINO již z dálky svým designem dává vědět, že jím město Lázně Bohdaneč získalo něco mimořádného. Během čtyř let zde bylo postaveno 68 jednotek ve dvou bytových domech. Provedení obou domů je z technologického hlediska velmi kvalitní. Jejich zateplení splňuje přísné normy zeleného bydlení a zaručuje minimální náklady na provoz. Bytové jednotky jsou vybaveny zařizovacími předměty, které uspokojí i náročnější klientelu.

Bytový dům DOMINO 2, v rámci něhož vznikne celkem 21 bytových jednotek, nabízí nové byty v dispozici 2+kk o velikosti od 42 do 55 m2 a prostornější 3+kk o velikosti 72 m2 s balkonem nebo se zahrádkou. Výstavbu domu DOMINO 2 zahájilo S T A K O  v prosinci roku 2015, jeho dokončení je plánováno na jaro roku 2017. Téměr všechny byty z tohoto projektu byly prodány již v počátečním stadiu jeho výstavby. 

V současné době jsou v prodeji i poslední bytové jednotky z domu DOMINO 3, který je již dokončen a byty jsou tak připraveny k okamžitému nastěhování.

Aktuálně společnost S T A K O připravuje realizaci rezidenčního projektu DOMINO 1 s 25 byty o velikosti od 36 do 79 metrů čtverečních, které jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví. Tyto byty jsou zpočátku nabízeny přednostním zájemcům, od nichž byly přijaty ústní rezervace. Tito klienti pak budou v průběhu podzimu seznámeni s podklady a rezervační smlouvou. Zároveň bude domluvena specifikace financování koupě bytu, která bude podrobně uvedena v budoucí kupní smlouvě.

V případě koupě bytu pro rodiče či prarodiče lze využít pečovatelskou službu Charity Pardubice, která zajišťuje jak běžný provoz domácnosti, tak veškeré potřebné pečovatelské služby. Další jedinečnou možnos­tí je využití lázeňské péče.

Zájemcům o kvalitní investování developer nabízí byt s dlouhodobě uzavřenou nájemní smlouvou.

--------------

Nové byty Lázně Bohdaneč

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Pardubický
Okres/městský obvod:
Pardubice
Město/městská část/obec:
Lázně Bohdaneč
Ulice:
Lázně Bohdaneč, ul. Za Pivovarem
PSČ:
533 41
E-mail:
kratenova@stakohk.cz
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
DOMINO 2: 21 bytů
Celkový počet NP:
4
Výtah:
Ano
Celkový počet sklepních kójí/sklípků:
10
Celkový počet garážových stání:
10
Celkový počet povrchových stání:
15

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
DOMINO 2: jaro 2017
Nastěhování:
DOMINO 2: léto 2017

Dotaz prodejci