Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Vilapark Písek - Ekovila 13

Rezidenční komplex nazvaný Vilapark Písek vzniká v lokalitě vymezené ulicí K Háječku, Cihlářská a Karla Boromejského ve třech etapách - postupně zde ve třinácti viladomech vyroste celkem 83 nových bytů. V současné době je území částečně zastavěno šesti viladomy a objekty garáží, vystavěných v první etapě projektu. V ní je možné si ještě vybírat z několika posledních volných bytů určených k prodeji i pronájmu.

U celého projektu developer klade důraz na moderní bydlení pro všechny věkové kategorie. Pro děti jsou zde vybudována hřiště a zatravněné plochy a prostory osázené keři a stromy budou jen dokreslovat idylické bydlení u lesa a přitom pár minut od centra Písku. S komfortním bydlením je také spojeno pohodlné parkování na venkovních parkovacích stáních nebo garážích uvnitř areálu.

Etapu, jejíž realizace právě probíhá, představuje EKOVILA 13. Jedná se o komorní rezidenční objekt, nabízející pouze šest bytových jednotek. V prvním nadzemním podlaží se nacházejí dva byty (2+kk a 3+kk) s malými zahrádkami a zastřešenou terasou. Do druhého i třetího nadzemního podlaží jsou situovány vždy dva byty ve velikostní kategorii 3+kk.

V každém bytě je dostatek úložných prostor navržených ve formě vestavěných skříní, nebo samostatných šaten. Dalším úložným prostorem je i venkovní plechový box umístěný na terase nebo na balkoně. Velká okna do obytných prostorů jsou kompletně otevíratelná a při plném otevření zvětšují prostor obytnému pokoji a propojují ho s balkonem a venkovním prostředím.  

Velkou předností lokality, v níž rezidenční čtvrť Vilapark Písek vzniká, je dobrá dostupnost – pouze tři minuty jízdy automobilem dělí obyvatele od centra města a pouhých čtyři sta metrů od zastávky MHD. V pěší dostupnosti je mateřská škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště. Tři minuty jízdy automobilem jsou dostupná obchodní centra a další občanská vybavenost, jako například plavecký stadion, zimní stadion, lyžařská dráha, kino.

Přehled stavebních pozemků, které lze zakoupit i samostatně pro případnou individuální výstavbu rodinného domu naleznete na stránkách prodejce.

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Jihočeský
Okres/městský obvod:
Písek
Město/městská část/obec:
Písek-Hradiště
Ulice:
Cihlářská
PSČ:
397 01

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
6 bytů 2+kk a 3+kk
Celkový počet NP:
3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Zima 2015
Nastěhování:
Zima 2015

Dotaz prodejci