Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Dolní Počernice II - pozemky a RD u golfu

Celkem 62 atraktivních pozemků pro výstavbu rodinných domů nabízí projekt navazující na již dokončený a zcela vyprodaný rezidenční projekt nízkoenergetických viladomů Dolní Počernice, realizovaný developerskou společností Sekyra Group v ulici Za Luhem.

Všechny stavební pozemky jsou kompletně připojeny k infrastruktuře – od vodovodu přes kanalizaci, plynovod až po elektrické vedení; s připojovacími body na hranici pozemků. Některé pozemky lze sloučit ve větší parcely.

Inženýrské sítě k pozemkům jsou připraveny a zkolaudovány. Pozemky lze nyní ihned převzít.

Pro zájemce o bydlení v rodinném domě v této části Prahy 9 má developer připraveno také 12 typů rodinných domů i dvojdomů na klíč navržených v nízkoenergetickém či pasivním standardu.

Chcete-li si však na zakoupeném pozemku postavit rodinný dům podle vlastních představ, bude to, jak bude váš nový domov vypadat, záležet pouze na vás. Podle územního rozhodnutí se stačí držet maximální výšky dvou podlaží a rozlohy od 100 do 215 m2.

Pražské Dolní Počernice nabízejí veškerou občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost jak do centra Prahy, tak ven z města. Okolí je lákavé zejména pro aktivní lidi a sportovce, konkrétně pak hráče golfu, kteří jistě ocení blízkost hřiště Black Bridge.

Kompletní nabídku aktuálně volných pozemků pro výstavbu rodinného domu v této lokalitě najdete přímo na webu prodejce, developerské společnosti Sekyra Group.

---------------

Nové rodinné domy Praha 9(14)

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, D. Počernice
Ulice:
V Čeňku
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
62 pozemků a 12 typů RD na klíč

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dokončení výstavby typových domů - individuální
Nastěhování:
Nastěhování do typových domů - individuální

Dotaz prodejci