Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bydlení v harmonii - top´rezidence

Park, klubovna i funkční design

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prémiového bydlení.

50 nízkoenergetických domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Promyšlený urbanismus top´rezidence nabízí městský parter s centrálním parkem se vzrostlou zelení a designovou klubovnu. Ulice mají rezidenční charakter, součástí je také dětské hřiště. Dispozice a interiéry domů 1. etapy navrhlo studio OLGOJ CHORCHOJ, držitel řady ocenění Czech Grand Design. Interiéry domů 2. etapy jsou od designérek studia SIMPLin.

Stejně důležité jako koncepce a benefity areálu jsou i dispozice jednotlivých domů a jejich provozní náklady. V nabídce jsou domy o velikosti od 165 m² do 285 m² s dvojgaráží, terasou a vlastní zahrádkou. Všechny nízkoenergetické rodinné domy svým obyvatelům poskytnou nejen vysoký komfort bydlení, ale i nízké náklady na vytápění a tím i úsporu financí. 

V top’ rezidenci je bezpečí obyvatel a jejich dětí vždy na prvním místě. top´rezidence je soukromým areálem s recepcí 24/7, která poskytuje širokou škálu služeb Chamberlain (čištění oděvů, úklid, přebírání pošty), včetně ostrahy.

top´rezidence je ideálním místem pro bydlení i relaxaci, pyšnící se vynikající dostupností do centra města. Projekt je situován 1,5 kilometru od stanice metra Bořislavka, kde je veškerá občanská vybavenost. Zastávka autobusu č. 116 je pouhých 50 metrů od vjezdu do areálu, 500 metrů je vzdálena zastávka Jenerálka (5 linek). V sousedství se nachází mezinárodní školka Global Concepts International school aplikující Montessori vzdělávací metody, nedaleko pak Mezinárodní škola v Nebušicích či areál vysokých škol v Dejvicích. Na letiště Václava Havla v Ruzyni lze dojet autem za deset minut.

V rámci rezidenčního komplexu byl na podzim roku 2016 otevřen vzorový dům, který je kompletně zařízen a vybaven podle návrhu studia SIMPLin tak, aby si budoucí rezidenti mohli všemi smysly vyzkoušet bydlení v top´rezidenci.

Projekt je v plné výstavbě, v září 2016 bylo zkolaudováno prvních 20 domů, o měsíc později pak zbylých pět, včetně recepce a klubovny. Prodáno je (srpen 2016) 75 % domů z 1. etapy a 35 % domů z 2. etapy.

Pokud je funkční a originální design vaším stylem a zároveň se poohlížíte po novém bydlení, které by naplnilo vaši touhu po blízkosti přírody a dostupnosti města, je čas zaměřit pozornost na top´rezidenci

---------------

Nové byty, nízkoenergetické rodinné domy, Praha 6

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 6
Město/městská část/obec:
Praha 6, Dejvice
Ulice:
V Šáreckém údolí
PSČ:
160 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
50 RD
Celkový počet NP:
2
Celkový počet PP:
1
Recepce:
Ano
Fitness:
Ano
Sauna:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Fáze 01 - 3. Q. 2016, fáze 02 - 3. Q. 2017
Nastěhování:
Info u prodejce

Dotaz prodejci