Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Bydlení v harmonii - top´ rezidence

Vlastní dům v nízkoenergetickém standardu  - v přírodě a zároveň ve městě:

top´rezidence, Praha 6 - Dejvice, Šárecké údolí

Nízkoenergetické domy budované v rámci 1. fáze byly dokončeny na  přelomu roku 2016 a 2017 - první obyvatelé areálu se tak mohli začít zabydlovat již počátkem roku 2017. V závěru ledna 2017 byla zkolaudována klubovna, která bude rezidentům k dispozici od března. V soukromém areálu top´rezidence funguje i recepce se správcem Facility Management Services a rezidenti mohou využívat servis služeb portálu Chamberlain.

Výstavba domů z 2. fáze je v plném proudu a její dokončení se předpokládá ve třetím čtvrtletí roku 2017.

Promyšlený urbanismus a nadčasová architektura

V top´rezidenci Šárecké údolí je pro zájemce připraven vzorový dům (C5), v němž lze získat jasnou představu o dispozici domu, kvalitě použitých materiálu i designovém vybavení navrženém studiem SIMPLin.

Nadčasová architektura domů v top´rezidenci, pocházejícící z dílny ateliéru SHA architekti, respektuje místo a naplňuje veškeré potřeby současného prémiového bydlení. Padesát nízkoenergetických domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Promyšlený urbanismus top´rezidence nabízí městský parter s centrálním parkem se vzrostlou zelení a designovou klubovnu. Ulice mají rezidenční charakter, součástí je také dětské hřiště. Dispozice a interiéry domů 1. fáze navrhlo studio OLGOJ CHORCHOJ, držitel řady ocenění Czech Grand Design. Interiéry domů 2. fáze pocházejí, stejně jako v případě vzorového domu, od designérek studia SIMPLin.

Stejně důležité jako koncepce a benefity areálu jsou i dispozice jednotlivých domů a jejich provozní náklady. V nabídce jsou domy o velikosti od 165 m² do 285 m² s dvojgaráží, terasou a vlastní zahrádkou. Všechny nízkoenergetické rodinné domy svým obyvatelům poskytnou nejen vysoký komfort bydlení, ale zaručí i nízké náklady na vytápění a tím i úsporu financí.

70 % domů v top´rezidenci již má své majitele

V top’ rezidenci je bezpečí obyvatel a jejich dětí vždy na prvním místě. top´rezidence je soukromým areálem s recepcí 24/7, poskytující širokou škálu služeb Chamberlain (čištění oděvů, úklid, přebírání pošty), včetně ostrahy.

top´rezidence je tedy ideálním místem pro bydlení i relaxaci, pyšnící se vynikající dostupností do centra metropole. Projekt se nachází 1,5 kilometru od stanice metra Bořislavka, v jejímž okolí je veškerá občanská vybavenost. Zastávka autobusu č. 116 je pouhých 50 metrů od vjezdu do areálu, 500 metrů je vzdálena zastávka Jenerálka (5 linek). V sousedství se nachází mezinárodní školka Global Concepts International school aplikující Montessori vzdělávací metody, nedaleko pak Mezinárodní škola v Nebušicích či areál vysokých škol v Dejvicích. Na letiště Václava Havla v Ruzyni lze dojet autem za deset minut.

Projděte se areálem se vzrostlými stromy, připraveným petangovým hřištěm, klubovnou a půvabnými vodními prvky. Věřime, že Vám toto místo učaruje. Zeleň a příroda Šáreckého údolí je všude kolem Vás, cyklostezky a stezky na běhání hned za domem, do centra je to co by kamenem dohodil. Pokud je funkční a originální design vaším stylem a zároveň se poohlížíte po novém bydlení, které by naplnilo vaši touhu po blízkosti přírody a dostupnosti města, je čas zaměřit pozornost na top´ rezidenci

---------------

Nové byty, nízkoenergetické rodinné domy, Praha 6

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 6
Město/městská část/obec:
Praha 6, Dejvice
Ulice:
V Šáreckém údolí
PSČ:
160 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
50 RD
Celkový počet NP:
2
Celkový počet PP:
1
Recepce:
Ano
Fitness:
Ano
Sauna:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Fáze 1 - 4.Q. 2016, fáze 2 - 3.Q. 2017
Nastěhování:
Info u prodejce

Dotaz prodejci