Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rodinné domy Beranka

Moderní architektura a promyšlené dispoziční řešení domů respektujících svým konceptem charakter dané lokality i nároky budoucích obyvatel. To je projekt Rodinné domy Beranka, který v pražských Horních Počernicích realizuje developerské společnost Daramis.

Domy budované v rámci projektu Beranka v sobě spojují praktické výhody bytu s přednostmi rodinného domu. Dokonce i pořizovací cena domu je srovnatelná s cenou klasického bytu. Dostanete za ni ale mnohem víc - bydlení s dostatkem prostoru a vlastní zahradou. Součástí projektu, nacházejícího se ve velmi klidné lokalitě, je navíc i dětské hřiště.

Prodej 26 rodinných domů byl zahájen na konci roku 2015, dalších 36 domů bylo dáno do prodeje v září roku 2016. V rámci projektu si lze vybírat ze čtyř typů rodinných domů, jichž na pozemku rozprostírajícím se podél ulice K Berance postupně vyroste celkem 87: 27 domů ve velikostní kategorii 4+kk bude dvoupodlažních, 60 domů 5+kk bude mít tři podlaží. Ke každému domu náleží zahrada o výměře od 100 do 300 metrů čtverečních. 

Majitelé domů se mohou na realizaci svého nového domova podílet již v přípravné fázi – mimo jiné si mohou zvolit odstín fasády či charakter zábradlí na balkon. Výtah, který ocení především osoby se sníženou tělesnou mobilitou nebo starší lidé, umožní snadný pohyb mezi všemi podlažími. Domy je možné upravit na bezbariérové - ať už rozšířením dveří, speciálním vybavením v koupelně nebo bezprahovými přechody. U domu typu A a B lze půdní prostor upravit na úložný. Ze střechy u domu typu C lze vytvořit příjemnou terasu o výměře až 17 metrů čtverečních.

Lokalita, v níž areál rodinných domů vyrůstá, nabízí dobrou dopravní dostupnost do centra metropole (ke stanici metra Černý Most vás autobus odveze do deseti minut) i dostatek prostoru pro sport a relaxaci. V dosahu je cyklostezka navazující na Klánovický les, Chvalský zámek, tvrz Hummer či golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

-----------------

Nové rodinné domy Praha 9 

Popis projektu

Typ projektu:
Rodinné a řadové domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Horní Počernice
Ulice:
K Berance
PSČ:
193 00
E-mail:
beranka@daramis.com
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
87 rodinných domů 4+kk a 5+kk
Celkový počet NP:
2-3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Konec roku 2017
Nastěhování:
04/2018

Dotaz prodejci